Úvod

Malé letní dovádění 2014

Email Tisk PDF

5. ročník Malého letního dovádění

Pátý ročník letní každoročně pořádané sportovně – kulturní akce se letos konal v sobotu 21. června 2013 od 13,00 hodin na hřišti v Heřmánkovicích. Letošním pořadatelem byl, jako každoročně, loňský vítěz. Akce se jako každoročně konala ve znamení dne plného her, legrace, zábavy, dobrého jídla, koncertů hudebních skupin a atrakcí pro nejmenší. Letos poprvé se klání zúčastnilo i družstvo sousedního Dobrovolného svazku obcí Policka.

Celý den se nesl ve znamení olympijských her. Na počátku družstva složená ze zástupců jednotlivých obcí nastoupila v uvítacím ceremoniálu, při kterém byl zapálen oheň her Malého letního dovádění. Po uvítání všech zúčastněných hejtmanem Královéhradeckého kraje Bc. Lubomírem Francem, starostkou pořadatelské obce Heřmánkovice Mgr. Ludmilou Jansovou a předsedou DSO Broumovsko Karlem Rejchrtem byly zahájeny soutěže v netradičních disciplínách – pásový dopravník s lidským pohonem, přetahování lana s pružinou, hod na cíl, dopravování míčku rozkládacími tubusy do cíle, přiřazování názvů fotografiím pískovcových útvarů z Teplických a Adršpašských skal, poznávání topografických značek. Zápolení od počátku doprovázel soutěživý duch, týmy bojovaly ze všech sil a byly povzbuzovány zástupci obcí, návštěvníky a rodinnými příslušníky.

IMG 2152

Po ukončení veškerých soutěží se družstva opět sešla při slavnostním nástupu a starostka pořadatelské obce Heřmánkovice Mgr. Ludmila Jansová společně s předsedou DSO Broumovsko Karlem Rejchrtem všem soutěžícím poděkovali za maximální nasazení v soutěžích a fair play hru.

Pořadatelské obci patří velký dík za perfektní zázemí, skvělé občerstvení a doprovodné akce. Nejmenší účastníci ocenili atrakci skákací hrad a možnost svézt se ve vozíku psích spřežení, která neúnavně vozila děti stojící v dlouhé řadě. O zvukovou pohodu se postaral pan Zdeněk Hajpišl a celou akci provázeli moderátoři pan Petr Cirkl a Pavla Hajpišlová. Je také potřeba vyzdvihnout sponzory, kterými byli BEZEDOS s.r.o. Velké Poříčí, BRONAS  s.r.o. Heřmánkovice, BSS s.r.o. Broumov, EURO - EKOSERVIS a.s. Praha (bioplynová stanice Heřmánkovice), Lesní společnost Broumov Holding a. s., Marius Pedersen a.s. Hradec králové, Pivovar Broumov s.r.o., Broumov Olivětín, Svoboda – dopravní a inženýrské stavby a.s. Meziměstí, Veba textilní závody a.s. Broumov a Kantorík Bohumil, Přibyl Jaroslav a Slavíček Josef, Škoda Daniel– soukromí zemědělci Heřmánkovice.

IMG 2252

Na závěr se konal koncert známé country skupiny Rangers, hrálo se k tanci a byl ohňostroj.

Už dnes se těšíme na další ročník Malého letního dovádění, které opět přinese příjemně strávené odpoledne a nezapomenutelné zážitky.

 

Vyhledávání

Meziobecní spolupráce

DSO Broumovsko se zapojilo do projektu Svazu měst a obcí ČR „Podpora meziobecní spolupráce"

Podpora KHK

Projekty „DSO Broumovsko“ a "Malé letní dovádění pro dospělé a pro děti" byly podpořeny z rozpočtu Královéhradeckého kraje v rámci dotačního titulu Program obnovy venkova.

logo_khk

Péče o zeleň

KOMUSENELENI_-_banner_160x600pix


Kontakt

adresa:
DSO Broumovsko
Klášterní 1
550 01 Broumov

dsobroumovsko@broumov.net

tel.: +420 491 810 020

Karel Rejchrt - předseda
tel.: 723 913 796
Eva Pichová - účetní
tel.: 602 854 783
Yvona Eliášová - koordinátorka
tel.: 608 703 558
 
Projekt meziobecní spolupráce
Hana Colby
tel.: 777 694 393
Martina Tauchmanová
tel: 775 761 001
Yvona Eliášová
tel.: 608 703 558